HLEDÁME PARTNERY PRO VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCI

Infratopení

Infratopení Efektivní a zdravé vytápění

Infratopení je založeno na principu ohřívání těles v místností pomocí infračerveného záření. To znamená, že během vytápění se neohřívá vzduch v místnosti, ale předměty, se kterými se infračervené záření setkává.

Ohřátý nábytek a stěny následně mohou emitovat do ovzduší tepelnou energii. Výsledkem je rovnoměrné rozložení teploty v místnosti.

Lidé v místnosti jsou vystaveni infračervenému záření, které okamžitě zlepšuje tepelnou pohodu v místnosti. Při tomto způsobu vytápění už nikdy nebudete trpět pocitem studených nohou.

Infravytápění se doporučuje alergikům, protože nedochází k víření prachových částic konvekčním pohybem vzduchu.

Výhody infra produktů HEAT DECOR

Přímé a rovnoměrné vytápění

Infračervené záření je pohlcováno předměty v místnosti, které následně předává teplo vzduchu v místnosti.

Příznivé pro alergiky

Jelikož při infravytápění nedochází k víření prachových částic pohybem vzduchu, je toto vytápění vhodné pro alergiky. Rovněž dochází k vysušování zdí a snižování výskytu plísní.

Široká škála použití

Pokud máte zájem o infravytápění, můžete zvolit z široké škály produktů. Mezi nejpopulárnější patří podlahové topení pomocí topných fólií nebo topných rohoží.

Jiné vnímání teploty

Nedostatek pohybu vzduchu způsobuje změnu vnímání teploty v místnosti, kdy pociťujeme teplotu v místnosti přibližně o 2 stupně vyšší než ve skutečnosti.

preloader