HLEDÁME PARTNERY PRO VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCI

o nás 2

O nás

Pár střípků z historie

Společnost Heat Home s.r.o. byla založena v začátkem roku 2017 a navázala na své dřívější zkušenosti v oblasti elektro, inteligentního řízení staveb a telekomunikačních technologií. Firma Heat Home s.r.o. se stala prvním dovozcem produktů HEAT DECOR do České republiky. S topnými fóliemi a dalšími produkty HEAT DECOR máme na českém trhu nejdelší zkušenosti. Úzce spolupracujeme s naší druhou společností MAXISLUŽBY s.r.o.

Společnost Heat Home s.r.o. je montážním partnerem společnosti LOXONE. Za sebou má mnoho projektů na inteligentní ovládání vytápění a kompletních realizací inteligentních domů.

Koncem roku 2018 se firma přetransformovala na ryze rodinnou společnost a změnila své logo.

Ve stejném okamžiku spustila unikátní projekt podporující dostupnost podlahového topení s topnými fóliemi HEAT DECOR i širší veřejnosti, nejenom montážním firmám.

V roce 2019 jsme se stali členy sdružení APEK – asociace pro elektronickou komunikaci. Získali jsme certifikát SPOLEHLIVÁ FIRMA, který pravidelně obnovujeme.

Portfólio společnosti

Mezi hlavní prodejní portfólio Heat Home s.r.o. patří produkty pro infravytápění:

  • topné fólie,
  • topné rohože,
  • regulační technika pro podlahové vytápění,
  • kovové topné panely.

Svým zákazníkům nabízíme poradenství při výběru vhodného topného systému, nákup produktů v našem e-shopu nebo službu na klíč, kdy celý topný systém nainstalujeme a odzkoušíme před jeho předáním zákazníkovi.

Proč si vybrat naší společnost?

CERTIFIKACE

Prodáváme výrobky s certifikací dle evropských norem. Při zakoupení na našem e-shopu přikládáme k topným fóliím a topným rohožím podrobné instalační manuály v českém jazyce.

KVALITA

Dbáme, aby veškeré produkty, které od nás obdržíte byly nejvyšší kvality. Při výrobě topných fólií jsou používány kvalitní korejské technologie. Naše produkty jsou moderní, komfortní a spolehlivé.

CENA

Snažíme se, aby naše produkty a námi poskytované služby byly za přísnivou cenu při současném dodržení všech parametrů kvality.

preloader